Nurten&Fikret Öztürk Çiftler Matchplay Turnuvası mı?

Bodrum Golf Kulübü Sosyal Komitesi, ziyaretime gelip adımıza bir turnuva düzenlemek istediklerini söylediğinde karşı çıktım önce. Golfe katkılarımız için teşekkürlerini dillendirecek son derece içten, samimi duygularla bir çiftler turnuvası düşünüp heyecanla kolları sıvadıklarını ve Fikret Bey’den de olur aldıklarını görünce mahcubiyetle karışık duygularla kabul ettim. Hobi olarak başladığımız bu spor hayatımızın bir parçası olmuş, gece uykularımızdan, soframızdaki aşımızdan aşırmaya başlamıştı neticede. Ama, Turnuva süresince sahalarda dolaşan heyecan ve çiftlerin kıyasıya yarışı, finale kalan çiftleri izlemek ve son çukuru kazanan çiftle bitirmek, turnuva oynayan kadınların evde hazırladıkları nefis yemekleri yemek, erkeklerin getirdikleri içeceklerle de keyiflenmek bizim için de çok özel bir deneyimdi. Öncelikle başta komite başkanı Aynur Kutan olmak üzere tüm komite üyelerine, turnuvaya katılma nezaketi göstererek ter döken çiftlere ve organizasyona destek veren tüm katılımcılara ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim.
Açık yüreklilikle ifade etmek gerekirse, eşim ve ben yıllarca lise ve eğitim enstitülerinde severek yaptığımız öğretmenliği bırakıp küçücük bir madeni yağ dükkanı açtığımızda, bu gün Türkiye’nin en büyük 4.üncü şirketi olan Opet’i kuracağımızı, turizm sektöründe bir yıldız gibi parlayan Regnum’u ve ülkemizin parmakla sayılı golf sahalarına yenilerini katarak bu sporun gelişmesine katkı sağlayacağımızı hayal dahi etmemiştik. Yaşam sürecimiz içerisinde, yaptığımız her işin en iyisini yapma tutkumuz, sürekli sevgi ile beslediğimiz enerjimiz ve çevremize, ülkemize duyduğumuz inançla ve azimle çalıştık.
Sayısız ödüllerde taçlandırılan (eğitim, çevre, kültür, sanat ve spor alanlarında) dev sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirerek insanımızın yanında olmaya özen gösterdik.
Sevgi, Saygı, Hoşgörü üçgenine oturttuğumuz ikili ilişkimizde, eşitlik ilkesine uymaya özen gösterdik. Maddiyattan çok manevi değerlere önem verdik. Bilinmekten çok anlaşılmak istedik. Bu gün sizler bu turnuvayı bize armağan ederek boşa geçmemiş bir ömrün hazzını yaşattınız. Gönlünüzde bize ayırdığınız yer ve organizasyona katkılarınız için hepinize tekrar teşekkürlerimizi sunuyor, sizleri çok seviyoruz.
Nurten Öztürk & Fikret Öztürk